KURS ZAAWANSOWANY Z HIRUDOTERAPII 

( KURS DODATKOWY UZUPEŁNIAJACY WIEDZĘ )

Kurs 2-dniowy ( sobota-niedziela)    Cena kursu: 1500 zł  Program kursu

Kurs trwa od soboty od godziny 9.00 do niedzieli do około godziny 20.00

Cena kursu zawiera: nocleg w pokoju 2-osobowympełne wyżywienie i przerwy kawowe, wykłady, materiały edukacyjne, dyplom z akredytacją Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego i Rosyjskiej Akademii Hirudoterapii, zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ilość miejsc ograniczona. Terminy kursów na stronie głównej  O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanie wpłaty.Cena kursu to 1500 zł. W sytuacji odwołania kursu z winy organizatorów wpłacona kwota zostanie zwrócona w całości. Po rejestracji poniżej poinformujemy jak najszybciej o sposobie wpłaty. W razie dodatkowych pytań tel. 601773229 najlepiej po 20.00 

Dla kogo przeznaczony jest kurs zaawansowany ?

Wychodząc na prośbę kursantów z lat poprzednich wprowadzamy kurs dodatkowy. Na kursie podstawowym brakuje czasu na rozszerzenie podstawowej wiedzy ogólnomedycznej o funkcji i budowie ciała człowieka i znaczeniu różnych elementów składających się  na zdrowie i bezpieczne prowadzenie terapii. Z drugiej strony, cześć osób posiada taką wiedzę i byłby to czas stracony na kursie podstawowym kosztem wiedzy z hirudoterapii. Kurs przeznaczony jest dla osób pragnących rozszerzyć lub powtórzyć wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i biochemii człowieka oraz innych aspektów wspomagania terapii. Kurs jest nie tylko dla osób zajmujacych się hirudoterapią. Do kursu mozna przystapić niezależnie od kursu podstawowego. Można w nim uczestniczyc również przed kursem podstawowym. Na kursie poruszane są aspekty wpomagania hirudoterapii różnymi metodami, informacje o lekach stanowiących nierzadko problemy terapeutyczne oraz informacje o różnych chorobach i zagrożeniach terapii. Na kursie przedstawiamy sposoby wstępnej interpretacji wyników badań diagnostycznych dostarczanych przez pacjentów celem bezpiecznej oceny ryzyka i wskazań do terapii. Wiedza z kursu pomocna jest również w doborze innych metod wspomagających leczenie w tym własciwej suplementacji diety czy podstaw ziołolecznictwa. Jest też to kurs rozwiązywania problemów wynikajacych z prowadzonych terapii i aktualizacji wiedzy z lat poprzednich.

Posiadamy akredytację kursów Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego w Londynie oraz rosyjskiej Akademii i Towarzystwa Hirudoterapii w Saint Petersburgu. Kadra szkoleniowa składa się z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce, głównie lekarzy medycyny. Zajęcia praktyczne prowadzą osoby z długoletnią praktyką i doświadczeniem w danej dziedzinie.  Wprowadzamy nowoczesny i profesjonalny system szkoleń oparty o europejskie standardy.  Wydajemy certyfikaty i zaświadczenia z kursu  oparte o wzory Ministerstwa Edukacji Narodowej. 

Tym razem kurs w Namysłowie.  
Miejsce kursu :  Restauracja & Hotel *** Stylowa         46-100 Namysłów  ul Braterska 3a
Współrzędne GPS :    51.09134     17.722321
 
Jak dojechać ?   
 
 

Rejestracja na kursy poprzez formularz ponizej :

 formularz
Dane z formularza zostaną umieszczone na dyplomie i zaświadczeniu MEN ukończonego kursu
Prosimy o uważne wypełnianie danych. Nie zapomnij kliknąć ,,Zatwierdź" poniżej formularza.

Kursanci otrzymują legalne zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdzające posiadanie kwalifikacji objętych programem danego kursu. Akademia Parmed wydaje zaświadczenia na podstawie § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwaniai uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216) oraz certyfikaty ukończenia kursu akredytowanego. W związku z problemami po poprzednich kursach związanymi z naruszeniem prawa, dotyczącym wykorzystywania dóbr osobistych i naruszenia praw autorskich, przez nieautoryzowane rozpowrzechnianie, powielanie i kopiowanie oraz wykorzystywanie bez zgody autorów materiałów wykładowych, nie ma możliwości rejestrowania wykładów na urządzeniach foto-video.

Copyright Parmed. All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie elektroniczne bez pisemnej zgody Parmed jest zabronione i objęte prawem autorskim.

Wyjątek stanową materiały udostępnione na stronie do pobrania.

Go to top