Kursy w Parmed-Biogen 

Terminy na stronie głównej Parmed
Dlaczego wybrać kurs w Parmed -Biogen ? 
Kursy w Parmed są kontynuacją wieloletnich, najstarszych i najlepszych w Polsce kursów praktycznych i teoretycznych związanych z zastosowaniem pijawek w terapii prowadzonych dotychczas w firmie Biogen z Namysłowa. Po połączeniu firm Parmed i Biogen w zakresie szkolnictwa zostaliśmy jedynym liderem hirudoterapii w Polsce. Nie oszukujemy, nie opowiadamy bzdur o pijawkach, nie marnujemy Twojego czasu i pieniędzy, ale mówimy i pokazujemy prawdę na temat tej formy terapii medycznej. Tylko u nas poznasz prawdę o zagrożeniach i powikłaniach w tej terapii oraz dowiesz się o naukowych podstawach w hirudoterapii. 
Kursy i ich program szkoleniowy zostały stworzone w sposób przemyślany, a wykładowcy dobrani z najlepszych w tej dziedzinie. Skupiamy największe autorytety z hirudoterapii. Kadra szkoleniowa składa się z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce, głównie lekarzy medycyny.  Zajęcia praktyczne prowadzą osoby z długoletnią praktyką i doświadczeniem. 
Wprowadzamy nowoczesny i profesjonalny system szkoleń oparty o europejskie standardy. Współpracyjemy z Akademiami Medycznymi i Uniwersytetami Przyrodniczymi w kraju i za granicą. To zdecydowanie najlepsze kursy hirudoterapii i larwoterapii w Polsce.
 Posiadamy akredytację kursów Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego w Londynie, Rosyjskiej Akademii i Towarzystwa Hirudoterapii w Saint Petersburgu oraz Amerykańskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego.
 Wydajemy certyfikaty i zaświadczenia z kursu  oparte o wzory Ministerstwa Edukacji Narodowej ważne na terenie Unii Europejskiej. Po kursach wspieramy naszych kursantów wiedzą, poradą i doświadczeniem. Wspieramy Polskie Towarzystwo Hirudologiczne.

Wydajemy zaświadczenia unijne o ukończonym kursie 

 Kurs podstawowy hirudoterapii 

Kurs 4-dniowy  Cena kursu : 2500 zł obejmuje całość kosztów łacznie z wyzywieniem i noclegiem.
Cena kursu zawiera: nocleg w pokoju 2-osobowympełne wyżywienie i przerwy kawowe, wykłady i zajęcia praktyczne, materiały edukacyjne i pijawki do ćwiczeń, zestaw startowy od firmy Bio-gen
 
- certyfikat z akredytacją Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego
 -certyfikat z akredytacją Rosyjskiej Akademii Hirudoterapii
-zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej 
- na kursie możliwość zakupu ksiażki ,,Zarys hirudoterapii praktycznej" - autor Maciej Paruzel w promocyjnej 50 % cenie

 Kurs zaawansowany hirudoterapii 

Kurs 2-dniowy  Cena kursu : 1500 zł obejmuje całość kosztów łacznie z wyzywieniem i noclegiem.
Cena kursu zawiera: nocleg w pokoju 2-osobowympełne wyżywienie i przerwy kawowe, wykłady, materiały edukacyjne 
- certyfikat z akredytacją Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego
 -certyfikat z akredytacją Rosyjskiej Akademii Hirudoterapii
-zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej 

Rejestracja na kursy poprez formularz ponizej :

 formularz
Dane z formularza zostaną umieszczone na dyplomie i zaświadczeniu MEN ukończonego kursu
Prosimy o uważne wypełnianie danych. Nie zapomnij kliknąć ,,Zatwierdź" poniżej formularza.
Kursy przygotowywane są we współpracy z firmą Biogen z Namysłowa,jedynym w Polsce legalnym producentem i sprzedawcą pijawek lekarskich.Kliknij poniżej po więcej informacji o firmie.
biogen
  
Firma Biogen dla kursantów kursu podstawowego przygotowuje upominek dla kursantów w postaci zestawu startowego w hirudoterapii. Zawiera on wszystkie niezbędne preparaty, opatrunki, pensety, fartuch, pijawki lekarskie i inne materiały do rozpoczęcia praktycznej hirudoterapii. 
UBEZPIECZENIE OC TERAPII !!!  -tylko dla kursantów Parmed i Biogen ( również z kursów z porzednich lat). Dla osób, które ukończą kurs w Akademii Parmed istnieje możliwość zawarcia  umowy ubezpieczeniowej na podstawie dyplomu ukończonego kursu.

Kursanci otrzymują legalne zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdzające posiadanie kwalifikacji objętych programem danego kursu. Akademia Parmed wydaje zaświadczenia na podstawie § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r.w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216) oraz certyfikaty ukończenia kursu akredytowanego.

W związku z problemami po poprzednich kursach związanymi z naruszeniem prawa, dotyczącym wykorzystywania dóbr osobistych i naruszenia praw autorskich,  przez nieautoryzowane rozpowrzechnianie, powielanie i kopiowanie oraz wykorzystywanie bez zgody autorów materiałów wykładowych, nie ma możliwości rejestrowania wykładów na urządzeniach foto-video.

Copyright Parmed. All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie elektroniczne bez pisemnej zgody Parmed jest zabronione i objęte prawem autorskim.

Wyjątek stanową materiały udostępnione na stronie do pobrania.

Go to top