KURS  HIRUDOTERAPII

Dla kogo przeznaczony jest kurs  ?

Kurs przeznaczony jest dla osób , które chcą zajmować się terapią z wykorzystaniem pijawek lekarskich, ale równiez dla tych , którzy chcą dowiedzieć się wiecej o możliwościach wykorzystania pijawek lekarskich dla siebie i najbliższych. Nasze ponad 10 -letnie doświadczenie przekazywane jest w sposób rzetelny i uczciwy. Nasi kursanci nie mają problemów wynikajacych z niewiedzy i braku przygotowania do terapii. Po kursach oferujemy profesjonalne wsparcie medyczne i pomoc w trudnych przypadkach oraz jako jedyni ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zwiazanej z terapią.  Zanim podejmiesz decyzje gdzie chcesz zrobic kurs, sprawdź kompetencje osób prowadzacych nieuczciwe kursy w Polsce. Nie sprzedajemy pijawek niewiadomego pochodzenia. Pijawki do ćwiczeń oraz terapii pochodzą z jedynej w Polsce legalnej hodowli z Namysłowa. Naszą kadrę szkoleniową stanowią w większości lekarze z największym w Polsce doświadczeniem w hirudoterapii.

Kurs podstawowy hirudoterapii   4 - dniowy    Program kursu 

Kurs trwa od czwartku od godziny 9.00 do niedzieli do około godziny 12.00

Cena kursu 2500 zł zawiera: nocleg w pokoju 2-osobowympełne wyżywienie i przerwy kawowe, wykłady i zajęcia praktyczne, materiały edukacyjne i pijawki do ćwiczeń, zestaw startowy od firmy Bio-gen, dyplom z akredytacją Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego i Rosyjskiej Akademii Hirudoterapii, zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej, możliwość zakupu ksiażki ,,Zarys hirudoterapii praktycznej" - autor Maciej Paruzel w promocyjnej 50 % cenie

Kursy przygotowywane są we współpracy z firmą Biogen z Namysłowa,jedynym w Polsce legalnym producentem i sprzedawcą pijawek lekarskich.

biogen
  
Posiadamy akredytację kursów Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego w Londynie oraz Rosyjskiej Akademii i Towarzystwa Hirudoterapii w Saint Petersburgu. Kadra szkoleniowa składa się z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce, głównie lekarzy medycyny. Zajęcia praktyczne prowadzą osoby z długoletnią praktyką i doświadczeniem w danej dziedzinie.  Wprowadzamy nowoczesny i profesjonalny system szkoleń oparty o europejskie standardy.
 
Wydajemy dyplomy i zaświadczenia z kursu  oparte o wzory Ministerstwa Edukacji Narodowej
 
Firma Biogen dla kursantów przygotowuje upominek dla kursantów w postaci zestawu startowego w hirudoterapii. Zawiera on wszystkie niezbędne preparaty, opatrunki, pensety, fartuch, pijawki lekarskie i inne materiały do rozpoczęcia praktycznej hirudoterapii.
 
UBEZPIECZENIE OC TERAPII !!!  -tylko u nas i tylko dla kursantów Parmed - Biogen ( również z kursów z porzednich lat).
Dla osób, które ukończą kurs w Akademii Parmed istnieje możliwość zawarcia  umowy ubezpieczeniowej na podstawie dyplomu ukończonego kursu. Ilość miejsc ograniczona. Terminy kursów na stronie głównej  O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanie wpłaty zaliczki.
 
Cena kursu to 2500 zł. Wystarczy wpłata zaliczki w wysokości 200 zł. Resztę mozna uregulować na kursie. W sytuacji odwołania kursu z winy organizatorów wpłacona kwota zostanie zwrócona w całości. Po rejestracji poniżej poinformujemy jak najszybciej o sposobie wpłaty. Wysłanie formularza oraz wpłata zaliczki automatycznie potwierdza miejsce na kursie.  Zwykle 2 tyg przed kursem kończymy zapisy na kurs
 
Tym razem kurs w Namysłowie.  
Miejsce kursu :  Restauracja & Hotel *** Stylowa         46-100 Namysłów  ul Braterska 3a
Współrzędne GPS :    51.09134     17.722321
 
Jak dojechać ?   
 
 

Rejestracja na kursy poprzez formularz ponizej :

 formularz
Dane z formularza zostaną umieszczone na dyplomie i zaświadczeniu MEN ukończonego kursu
Prosimy o uważne wypełnianie danych. Nie zapomnij kliknąć ,,Zatwierdź" poniżej formularza.

Kursanci otrzymują legalne zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdzające posiadanie kwalifikacji objętych programem danego kursu. Akademia Parmed wydaje zaświadczenia na podstawie § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwaniai uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216) oraz certyfikaty ukończenia kursu akredytowanego. W związku z problemami po poprzednich kursach związanymi z naruszeniem prawa, dotyczącym wykorzystywania dóbr osobistych i naruszenia praw autorskich, przez nieautoryzowane rozpowrzechnianie, powielanie i kopiowanie oraz wykorzystywanie bez zgody autorów materiałów wykładowych, nie ma możliwości rejestrowania wykładów na urządzeniach foto-video.

Copyright Parmed. All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie elektroniczne bez pisemnej zgody Parmed jest zabronione i objęte prawem autorskim.

Wyjątek stanową materiały udostępnione na stronie do pobrania.

Go to top