uwaga znak 

Ostrzeżenie przed oszustwem

W związku z informacjami jakie do nas docierają, oświadczamy, że nie współpracujemy z innymi osobami i firmami organizującymi kursy hirudoterapii w Polsce. Podawanie takich informacji jest zwykłym oszustwem i maipulacją w celu pozyskania przyszłych kursantów i celowym wprowadzeniem w błąd. Nasi wykładowcy nie prowadzą wykładów w innych miejscach poza Akademią Parmed. Terminy kursów podane na stronie Parmed są pewne i o wszelkich sprawach związanych z kursami informujemy osobiście i nigdy przez osoby z nią nie związane. O ewentualnym odwołaniu terminu również informujemy osobiście. Nie zajmujemy się dystrybucją pijawek lekarskich i nie popieramy nielegalnej sprzedaży pijawek w Polsce. Pijawki na kursy pochodzą z legalnej hodowli w Namysłowie. W przypadku zakupu pijawek od firmy Biogen otrzymują Państwo legalne dokumenty sprzedaży i certyfikaty pochodzenia pijawek akceptowane przez jednostki kontroli. Używanie w terapii pijawek nielegalnego pochodzenia w terapii oraz posługiwanie się fałszywimi dokumentami pochodzenia i zakupu pijawek jest w Polsce przestępstwem.

Prosimy o informacje o takich sytuacjach : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright Parmed. All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie elektroniczne bez pisemnej zgody Parmed jest zabronione i objęte prawem autorskim.

Wyjątek stanową materiały udostępnione na stronie do pobrania.

Go to top