Witamy w Parmed !

Firma PARMED oferuje kompleksowe usługi z zakresu hirudoterapii i naturoterapii w oparciu o najnowsze osiągnięcia  współczesnej medycyny w tej dziedzinie. 

Prowadzimy specjalistyczny gabinet hirudoterapii, chirurgii i medycyny estetycznej. 

Organizujemy kursy hirudoterapii i larwoterapii. Zrzeszamy najlepszych specjalistów z tej dziedziny w Polsce. Działamy już ponad 10 lat.

 Jesteśmy również autoryzowanym przedstawicielem firmy kosmetycznej Halka Industrial z Republiki Dominikany.

Współorganizowaliśmy i uczestniczyliśmy w I Miedzynarodowym Kongresie Hirudoterapii w Moskwie, Sofii i Teheranie. 

Należymy do ISHH - Międzynarodowego Towarzystwa Hirudoterapii i Hirudologii.

 Maciej_Paruzel2Maciej Paruzel 

Specjalista chirurgii ogólnej i hirudoterapii. Od 1996 roku pracujący w Ośrodku Replantacji kończyn, Mikrochirurgii, Chirurgii Ręki i Chirurgii Ogólnej w Trzebnicy. Obecnie Szpital Św.Jadwigi Śl. w Trzebnicy. Współautor pierwszej w Polsce transplantacji kończyny. Autor pierwszej w Europie replantacji palców u 5 latka. Absolwent Rosyjskiej Akademii Hirudoterapii w St.Petersburgu.  Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego w latach 2010-2012. Prezes Polskiego Towarzystwa Hirudologicznego. Członek honorowy Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego. Autor pierwszej polskiej medycznej książki na temat hirudoterapii pt.,,Zarys hirudoterapii praktycznej”. Od 27.03.2014 jest ekspertem w Międzynarodowej Komisji ds. Hirudoterapii w Londynie.

irena_paruzel

Irena Paruzel

Specjalistka dyplomowana z hirudoterapii. Absolwentka Rosyjskiej Akademii Hirudoterapii w St.Petersburgu i Wilnie.Członek Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego. Współautorka książki ,, Zarys hirudoterapii praktycznej”. Współorganizatorka kursów hirudoterapii w zakresie podstawowym i zaawansowanym organizowanych przez firmę Parmed. Absolwentka kursów hirudoterapii zaawansowanej w Szwajcarii i Niemczech. Wieloletnie doświadczenie w hirudoterapii. Członek Polskiego Towarzystwa Hirudoterapii.

Copyright Parmed. All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie elektroniczne bez pisemnej zgody Parmed jest zabronione i objęte prawem autorskim.

Wyjątek stanową materiały udostępnione na stronie do pobrania.

Go to top