Pomyśl zanim podejmiesz decyzję komu oddasz swoje zdrowie i życie w terapii.

Sprawdź kompetencje osób, które maja wykonać zabieg na Twoim ciele. 

My każdego pacjenta traktujemy poważnie i profesjonalnie. 

 

Gabinet został przygotowany specjalnie do prowadzenia terapii z użyciem pijawek lekarskich.  Wyposażony jest również w kilka stanowisk do leczenia. Posiadamy przystosowaną dla osób niepełnosprawnych toaletę i poczekalnię dla osób towarzyszących. Działamy zgodnie z zasadami aseptyki i antyseptyki. Posiadamy również parking strzeżony dla pojazdów pacjentów. Dbamy o intymność, godność i tajemnice chorych. Każdy pacjent jest odpowiednio poinformowany i zabezpieczony po terapii. Zabieg trwa od 15 do 90 minut (średnio 45 minut) i zależy głównie od miejsca przyłożenia pijawek. Miejsca dobrze ukrwione typu głowa, okolice narządów płciowych, odbytu, przedniej powierzchni klatki piersiowej, błony śluzowe i rany, posiadają dobre ukrwienie i skracają czas zabiegu. Przyłożenie pijawek na grzbiecie, pośladkach, czy niedokrwionych kończynach może przedłużyć zabieg do 2 godzin. Choroby skóry przebiegające ze zniszczeniem jej powierzchni oraz towarzyszące obrzęki i nacieki zapalne często utrudniają pijawce dostęp do naczyń krwionośnych i wydłużają czas zabiegu. Przed rozpoczęciem terapii ustalamy wskazania i przeciwwskazania do stosowania tej metody uwzględniając schorzenie podstawowe, które ma być leczone, oraz leki, stan chorego i choroby towarzyszące. Nie leczymy wszystkiego. Chory poddający się hirudoterapii powinien mieć postawione wcześniej rozpoznanie lekarskie choroby i określone ryzyko zastosowania tej metody w leczeniu. Problem polega na tym, że większość lekarzy niewiele wie o pijawkach, a tym bardziej o wskazaniach i przeciwwskazaniach do leczenia hirudoterapią. Kwalifikację do zabiegu zwykle podejmujemy na miejscu. W razie wątpliwości można skontaktować się wcześniej telefonicznie. Wszyscy pacjenci leczeni u nas mają zagwarantowaną konsultację lekarską i stałą opiekę całodobową przed, po i w trakcie terapii.

Jak do nas trafić ? 

PARMED     TARNOWIEC 96,  ZAWONIA 55-106       poniżej mapa dojazdu z kalkulatorem drogi docelowej


Irena Paruzel tel.:     603 821 243 –  ustalenie terminu zabiegu, szczegóły terapii, zapisanie się na zabieg hirudoterapii

 

Maciej Paruzel tel.:  601 773 229 – dystrybucja kosmetyków, preparatów, sprawy kursów hirudoterapii

 

e-mail: kontakt@parmed.pl 

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz do nas za pomocą formularza poniżej lub bezpośrednio na mail.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.
Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności.
captcha
Przeładuj

 

 

Copyright Parmed. All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie elektroniczne bez pisemnej zgody Parmed jest zabronione i objęte prawem autorskim.

Wyjątek stanową materiały udostępnione na stronie do pobrania.

Go to top