FORMULARZ ZAPISU NA KURS

Prosimy o uważne wypełnienie formularza bez błędów z uwzglednieniem małych i dużych liter. Dane potrzebne do wystawienia zaświadczenia MEN oraz dyplomu ukończenia kursu. Pamiętaj aby po wypełnieniu formularza klinąć przycisk ,,zatwierdź". Wpłata zaliczki 400 zł lub całej kwoty w ciągu 3 dni od wysłania formularza potwierdza rejestrację. Cena kursu to 2 tys. złotych obejmuje: wykłady i zajęcia praktyczne, nocleg w hotelu ***, pełne wyżywienie i materiały z kursu.  Zwykle  tydzień przed danym kursem kończymy i zamykamy rekrutację i na podany adres email wysyłamy szczegółowe informacje. Na podany adres email otrzymasz dane do wpłaty. Wpłata zaliczki lub całej kwoty decyduje o potwierdzeniu miejsca na kursie. Zamknięcie rejestracji na wybrany kurs oznacza komplet uczestników w danym terminie i zakończenie rekrutacji. Osoby które wysłały formularz lub dane bezpośrednio na adres mailowy i dokonały wpłaty, są automatycznie uczestnikami kursu. W przypadu rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi.

Ropocznij od wyboru terminu kursu.

Formularz zapisu na kurs

captcha
Przeładuj

W przypadku problemów z wysłaniem formularza można zarejestrować się na kurs wysyłając poniższe dane na adres mailowy:  m.paruzel@onet.eu

Można równiez wysłać zgłoszenie na kurs z poniższymi danymi poprzez SMS na numer 601 773 229

W korespondencji zwrotnej najszybciej jak to możliwe wyślemy dodatkowe informacje dotyczące płatności.W razie dodatkowych pytań można dzwonić pod numer 601 773 229

Prosimy nie wysyłać jednocześnie wypełnionego formularza, sms i danych poniżej. Wystarczy jedna z trzech form rejestracji na kurs.

Dane potrzebne do wystawienia zaświadczenia ukończenia kursu na druku MEN. 

 

Kurs data ..........................

Imię i nazwisko .................

Adres e-mail:......................

Tel. ....................................

Adres zamieszkania:.........

Data urodzenia .................

Miejsce urodzenia ............

Pesel lub nr paszportu......

 

Copyright Parmed. All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie elektroniczne bez pisemnej zgody Parmed jest zabronione i objęte prawem autorskim.

Wyjątek stanową materiały udostępnione na stronie do pobrania.

Go to top