Polish Arabic English French German Russian Spanish Ukrainian

FORMULARZ ZAPISU NA KURS

 Prosimy o uważne wypełnienie formularza bez błędów. Dane potrzebne do zaświadczenia MEN oraz dyplomu ukończenia kursu. Pamiętaj aby po wypełnieniu formularza klinąć przycisk ,,zatwierdź". Wpłata zaliczki 400 zł lub całej kwoty w ciągu 3 dni od wysłania formularza potwierdza rejestrację.

Cena kursu to 2 tys. złotych obejmuje:wykłady i zajęcia praktyczne, nocleg w hotelu ***, pełne wyżywienie i materiały z kursu

 

Zwykle 2 tygodnie przed danym kursem kończymy i zamykamy rekrutację. Tydzień przed kursem na podany adres email wysyłamy szczegółowe informacje. Ropocznij od wyboru terminu kursu.

Formularz zapisu na kurs

captcha
Przeładuj

W mailu zwrotnym otrzymasz dane do wpłaty.Wpłata zaliczki lub całej kwoty decyduje o potwierdzeniu miejsca na kursie. W przypadku większej liczby chętnych pierwszeństwo udziału w kursie mają osoby, które pierwsze dokonały wpłaty. Zamknięcie rejestracji na wybrany kurs oznacza komplet uczestników w danym terminie i zakończenie rekrutacji. Osoby które wysłały formularz i dokonały wpłaty są automatycznie uczestnikami kursu.

W przypadu rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi.

Copyright Parmed. All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie elektroniczne bez pisemnej zgody Parmed jest zabronione i objęte prawem autorskim.

Wyjątek stanową materiały udostępnione na stronie do pobrania.

Go to top