FORMULARZ ZAPISU NA KURS

Prosimy o uważne wypełnienie formularza bez błędów z uwzglednieniem małych i dużych liter.

 Dane potrzebne do wystawienia zaświadczenia MEN oraz dyplomu ukończenia kursu. Pamiętaj aby po wypełnieniu formularza klinąć przycisk ,,zatwierdź". 

 Wpłata zaliczki 200 zł lub całej kwoty w ciągu 5 dni od wysłania formularza potwierdza rejestrację na kurs. 

Cena kursu to 2500 złotych za kurs podstawowy 4 dniowy oraz 1500 złotych za 2 -dniowy kurs zaawansowany.

BRAK WPŁATY ZALICZKI W CIĄGU 5 DNI OD WYSŁANIA FORMULARZA UNIEWAŻNIA ZAPIS NA KURS

Cena obejmuje: zajecia na kursie, nocleg w hotelu ***, pełne wyżywienie i materiały z kursu.  Zwykle 2 tygodnie przed danym kursem kończymy i zamykamy rekrutację i na podany w formularzu poniżej adres email wysyłamy szczegółowe informacje. Na podany w formularzu adres email otrzymasz automatycznie dane do wpłaty mailem zwrotnym po wysłaniu formularza. W przypadku gdyby taki mail nie dotarł proszę o kontakt na adres m.paruzel@onet.eu. Wpłata zaliczki lub całej kwoty decyduje o potwierdzeniu miejsca na kursie po wysłaniu formularza. Zamknięcie rejestracji na wybrany kurs w określonym terminie oznacza komplet uczestników w danym terminie i zakończenie rekrutacji. Proszę nie czekać na ostatni moment, gdyż liczba uczestników kursu jest ograniczona. Osoby które wysłały formularz lub dane bezpośrednio na adres mailowy i dokonały wpłaty, są automatycznie uczestnikami kursu. W przypadu rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi. W przypadku odwołania kursu z naszych przyczyn ( co sie nigdy nie zdarzyło) zwracamy całosć wpłaty łacznie z zaliczką.

Ropocznij od wyboru terminu kursu.

Formularz zapisu na kurs

captcha
Przeładuj

W przypadku problemów z wysłaniem formularza można zarejestrować się na kurs wysyłając poniższe dane na adres mailowy:  m.paruzel@onet.eu

Można równiez wysłać zgłoszenie na kurs z poniższymi danymi poprzez SMS na numer 601 773 229 

W korespondencji zwrotnej najszybciej jak to możliwe wyślemy dodatkowe informacje dotyczące płatności.W razie dodatkowych pytań można dzwonić pod numer 601 773 229 Prosimy nie wysyłać jednocześnie wypełnionego formularza, sms i danych poniżej. Wystarczy jedna z trzech form rejestracji na kurs.Dane potrzebne do wystawienia zaświadczenia ukończenia kursu na druku MEN. 

 

Kurs data ..........................

Imię i nazwisko .................

Adres e-mail:......................

Tel. ....................................

Adres zamieszkania:.........

Data urodzenia .................

Miejsce urodzenia ............

Pesel lub nr paszportu......

Copyright Parmed. All rights reserved.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, drukowanie, przetwarzanie elektroniczne bez pisemnej zgody Parmed jest zabronione i objęte prawem autorskim.

Wyjątek stanową materiały udostępnione na stronie do pobrania.

Go to top