nazwassl

Proszę uważnie wypełnić wszystkie pola z uwzględnieniem małych i dużych liter. Dane potrzebne do wystawienia dokumentów ukończenia kursu i wydania zaświadczenia Ministerstwa Edukacji.

 

Kurs 3-dniowy. Cena kursu 3500 zł. W cenie kursu:

- wykłady i ćwiczenia z hirudoterapii

- zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym z pełnym wyżywieniem

- napoje, kawa,herbata oraz słodycze podczas zajęć

- książka ,,Zarys Hirudoterapii Praktycznej"

- pen drive z materiałami edukacyjnymi z kursu

- pijawki lekarskie oraz materiały opatrunkowe na potrzeby kursu

- miejsce parkingowe

Wystarczy wpłata zadatku w wysokości 300 zł lub całość za kurs, a resztę można uregulować gotówką na kursie.

Rachunek za szkolenie wystawiamy na kursie. Brak wpłaty w ciągu 10 dni od wysłania formularza, powoduje anulowanie zapisu na kurs.

Prosimy o wysłanie potwierdzenia wpłaty na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji. W przypadku odwołania kursu z winy Parmed zwracamy w całości wpłaconą kwotę za kurs.

Po wysłaniu poniższego formularza na podany w nim adres email wysyłamy automatycznie dane do wpłaty za kurs. Gdyby mail nie dotarł lub wystąpiły problemy z płatnością to prosimy o pilną wiadomość : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie wysyłamy osobnego potwierdzenia uczestnictwa po wysłaniu formularza. Wpłata zaliczki jest jednocześnie potwierdzeniem miejsca na kursie.

Kilka dni przed kursem wysyłamy szczegółowe informacje o kursie.

W przypadku przyjazdu z osobą towarzyszącą lub poprzedniego dnia, należy to zgłosić bezpośrednio w recepcji hotelu i tam uregulować za dodatkowy pobyt w hotelu. 

W przypadku problemów z wysłaniem formularza istnieje możliwość zapisu przez SMS lub mailowo. W tym celu prosimy o kontakt +48 601773229

Ilość uczestników kursu ograniczona. Prosimy nie czekać z zapisem na ostatni moment.

 

 

 

captcha

Początek strony