nazwassl

plcsenfrderuesuk

Kursy hirudoterapii w Parmed już 15 lat :

Wspólnie stawiamy na wysoką jakość przekazywanej wiedzy i rzetelność fachowców z bogatym doświadczeniem praktycznym. Naszą misją jest rozpowszechnianie popartych naukowo informacji o bezpiecznym i skutecznym zastosowaniu hirudoterapii we wspomaganiu leczenia. Przekazujemy prawdę o terapii pijawkami nie ukrywając zagrożeń i powikłań związanych z terapią. Nie współpracujemy z osobami i firmami organizującymi inne kursy hirudoterapii w Polsce. Podawanie takich informacji jest oszustwem.

kurs introIMG 5691IMG 5693

 

Sprawdź zanim podejmiesz decyzję, gdzie zrobić kurs hirudoterapii :

- skąd pochodzą pijawki wykorzystywane na kursie oraz kto i skąd sprzedaje pijawki i jakie jest ich pochodzenie ?

- czy masz szansę na ubezpieczenie OC prowadzonej terapii po kursie ?

- jakie są tematy i zakres zajęć na kursie oraz  jakie jest wykształcenie i doświadczenie osób  przekazujących wiedzę ?

- jakie masz wsparcie praktyczne i naukowe oraz medyczne po ukończonym kursie ?

- przekazujemy wiedzę prawdziwą o hirudoterapii, w tym o powikłaniach i problemach terapii

- nasi kusanci nie mają problemów z rejestracją działalności za granicami Polski

 

Parmed organizuje kursy od ponad 15 lat i posiada akredytację zagranicznych ośrodków hirudoterapeutycznych:

Rosyjskiego Towarzystwa Hirudoterapii i Europejskiej Akademii Hirudoterapii w St.Petersburgu

Brytyjskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego w Londynie

Amerykańskiego Towarzystwa Hirudoterapeutycznego w Las Vegas

Międzynorodowego Towarzystwa Hirudoterapii w Sofii

 

Osoby kończące kursy organizowane wspólnie przez Parmed otrzymują certyfikaty zgodne z wymaganiami Ministerstwa Edukacji ważne na terenie Unii Europejskiej oraz krajach pozaunijnych.

Zapisy na kursy poprzez link do formularza  ---> FORMULARZ

Osoby, które poprawnie wypełniły formularz dostają ze strony PARMED wszystkie niezbędne informacje (m.in. dane do przelewu) oraz dalsze instrukcje. Kilka dni przed kursem wysyłamy na podanego w formularzu maila szczegółowe informacje. W formularzu są dodatkowe informacje.

Aktualne terminy kursów na stronie głównej www.parmed.pl

Kurs hirudoterapii

Kurs 3-dniowy. Cena kursu 3300 zł

( kurs zaczyna się o godz 10.00 w czwartek i trwa do soboty)

 

W ramach kursu zapewniamy:

Zakwaterowanie w hotelu w pokoju dwuosobowym, pełne wyżywienie, dodatkowe poczęstunki podczas przerw, dobrą atmosferę integracyjną. Teoretyczne oraz praktyczne szkolenie z zakresu hirudoterapii, niezbędne materiały szkoleniowe. Od 2019 roku każdy z kursantów w cenie kursu otrzymuje książkę ,, Zarys Hirudoterapii Praktycznej" oraz pen drive  z materiałami z kursu, skryptem z zajęć , normami laboratoryjnymi z interpretacją wyników oraz listę leków niebezpiecznych w hirudoterapii z komentarzem. 

Uczestników kursu zaopatrujemy w materiały do pisania oraz do ćwiczeń praktycznych (w niezbędną ilość pijawek lekarskich, materiałów opatrunkowych oraz innych materiałów pomocniczych jak fartuchy, rękawiczki, maseczki, pęsety, materiały naukowe , itp).

 

Naszym kursantom zapewniamy również pomoc w kłopotliwych terapiach po ukończeniu szkolenia.

 

Aktualne miejsce kursu:

Staropolski Gościniec - Zdziechowice 65 - 46-310 Gorzów Śląski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: +48 34 359 35 70,  Fax: +48 34 359 35 68,  Kom: +48 606 915 088

Staropolski Gościniec to uroczy hotel, położony w zacisznym, malowniczym zakątku Zdziechowic, wsi położonej nad rzeką Prosną. Dogodny dojazd i nieduża odległość od Wielunia, Praszki, Kluczborka i Olesna sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla każdego kto porusza się w tym rejonie. To idealne miejsce na spokojny relaksujący wypoczynek. Zarówno po ciężkich spotkaniach biznesowych jaki i po stresującym tygodniu w biurze. Sprzyjają temu czyste powietrze, cisza i bliski kontakt z naturą. 

>> ZAPISY NA KURS PRZEZ FORMULARZ

Zobacz mapę miejsca kursu oraz wyznacz trasę dojazdu klikając na obrazek hotelu :

hotel

 

Kursanci otrzymują legalne zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdzające posiadanie kwalifikacji objętych programem danego kursu. Akademia Parmed wydaje zaświadczenia na podstawie § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r.w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216) oraz certyfikaty ukończenia kursu akredytowanego.

W związku z problemami po poprzednich kursach związanymi z naruszeniem prawa, dotyczącym wykorzystywania dóbr osobistych i naruszenia praw autorskich, przez nieautoryzowane rozpowrzechnianie, powielanie i kopiowanie oraz wykorzystywanie bez zgody autorów materiałów wykładowych, nie ma możliwości rejestrowania wykładów na urządzeniach foto-video.

Początek strony